اشتراک رهبری موسسه تحصیلات عالی قدس در نمایشگاه تحصیلی انتر کانتیننتال کابل افغانستان

نمایش‌گاه تحصیلی سه روزه که از طرف هوتل انترکانتیننتال در هماهنگی با وزارت محترم تحصیلات عالی راه اندازی شده بود که در آن بیش‌تر از ۳۰ دانش‌گاه خصوصی و بیش‌تر از ۵۰ مکتب خصوصی، تعلمیات تخنیکی و انستتیوت های نیمه عالی اشتراک نموده بودند.

موسسه تحصیلات عالی قدس نیز به نمایندگی از زون شمال در این نمایش‌گاه سهم خویش را به طور احسن ادا نموده و فرآورده های تحصیلی خویش را به رخ تماشاچیان این همایش کشیده و مورد استقبال اشتراک کننده‌گان قرار گرفت.

در نمایش‌گاه همه‌ی نهادها دست آوردهای خود را  که عبارت از نشان‌ها، مجله‌ها، کتلاک‌ها، بلبوردهای تبلیغاتی، نمایش‌های تصویری از طریق پروجکتورها به عنوان جزء از فرآورده‌های تحصیلی به نمایش گذاشته بودند در مدت سه روز از ساعت ۸ صبح الی ۴ عصر بدون وقفه مردم، از طیف های مختلف جامعه از قبیل مقامات بلند رتبه حکومتی مانند وزرا و روسا، دانش‌جویان، استادان، جوانان، زنان، اهل خبرگان، مهمانان داخلی و خارجی از تمام غرفه‌ها دیدن نموده و معلومات راجع به همان دانش‌گاه را دریافت می‌نمودند.

خوش بختانه موسسه تحصیلات عالی قدس با به نمایش گذاشتن، کتلاک‌های رهبری و کتلاک‌های ریاست دانشکده‌های دوگاه، سه چاپ مجله علمی، تقویم چندین سال، گزارش‌ها و نمایش تصویری سیرهای علمی، ۵۰۰ گیلاس چای خوری که در آن نشان موسسه حک گردیده بود و ۱۰۰۰ قلم با نام و نشان موسسه برای اشتراک کننده‌گاه به طور تحفه توزیع گردید. یکی از  دست آورد بوده که در این نمایشگاه ما توانستیم جایگاه این موسسه با سایر نهادها که در سطح مرکز و ولایات فعالیت داشتند تشخیص نمایم.

ما با جمع آوری معلومات از دیگر نهادهایی که در این نمایشگاه گرد هم آمده بودند به معلومات خود افزدوه بیشتر از ۳۰ عنوان مجله را با خود از دیگر نهادها آوردیم با چند نهاد به تفاهم و همکاری در سطح ماستری و بخش های که ما در لیسانس به آن ها ضرورت داشتیم بحث و تبادل دیدگاه نمودیم.

در پایان این نمایشگاه ما مستحق تقدیر و تمجید از طرف برگزار کنندگاه این نمایش شناخته شدیم که با تفویض یک برگ سبز تحفه درویش از جانب برگزارکنندگاه همایش از رهبری موسسه تحصیلات عالی قدس قدردانی به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *